Madonna med barn. Troligen Italien, 1700-tal. Osignerad.

39333. Madonna med barn. Troligen Italien, 1700-tal. Osignerad.

91x69 cm.

Krakelyrer och färgbortfall samt lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

91x69 cm.

Antal besök: 1 864