BORD, ek, Chippendale, 1900-tal, två utdragsskivor.

393307. BORD, ek, Chippendale, 1900-tal, två utdragsskivor.

Balusterben och lejontassar.
Höjd 73 cm.
Längd 155 cm.
Bredd 90 cm.
Utdragsskivor bredd 49 cm.
Storlek med utdragsskivorna 253 x 90 cm.

Defekter och slitage på bordsskivan.
Slitage på benen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Balusterben och lejontassar.
Höjd 73 cm.
Längd 155 cm.
Bredd 90 cm.
Utdragsskivor bredd 49 cm.

Slitage på benen.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 242