OLLE GRAFSTRÖM. PARTI, 3 st, olja på duk/pannå, signerade samt daterade.

393289. OLLE GRAFSTRÖM. PARTI, 3 st, olja på duk/pannå, signerade samt daterade.

"Hornavan", 38 x 46 cm. daterad -51.
"BohusEka", 25,5 x 49 cm. Daterad Rossö -56.
"Helagsfjället" 30 x 35 cm. Daterad -50.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 2 546