SVEN KASK. "Vid Kalmarsund", akvarell, signerad S Kask 93.

393284. SVEN KASK. "Vid Kalmarsund", akvarell, signerad S Kask 93.

Dagmått 33,5 x 45,5 cm.
Totalmått inkl ram 44 x 55,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 33,5 x 45,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 250