ERIC JULIUS. OLJA PÅ DUK signerad.

3932485. ERIC JULIUS. OLJA PÅ DUK signerad.

65 x 82 cm.

Bruksskick.

Eric Julius (1920–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 82 cm.

Bruksskick.

Eric Julius (1920–1995)

Antal besök: 136