DEKORATIVA TAVLOR, 2 st, 1900-tal.

393229. DEKORATIVA TAVLOR, 2 st, 1900-tal.

Kopiemålning, rammått 82 x 62.
Tryck, rammått 60 x 53,5 cm.

Slitage, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tryck, rammått 60 x 53,5 cm.

Slitage, krackelyr.

Antal besök: 679