SKIVSPELARE, Dual 606.

SKIVSPELARE, Dual 606.
3932188. SKIVSPELARE, Dual 606.

Ca 42,5 x 39cm.
Höjd ca 15cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Smutsad. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 42,5 x 39cm.
Höjd ca 15cm.

Antal besök: 353