393200. GLAS, 3 delar, Kjell Engman, Ulrica Hydman Vallien samt Mirjana Koz-Frithiof.
Skultptur, Kjell Engman, Kosta Boda, signerad, höjd 23,5 cm (exkl. sockel)
Ljuslykta, Ulrica Hydman-Vallien, signerad, längd ca 11,5 cm
Skulptur, Mirjana Koz-Frithiof, signerad, höjd ca 14 cm.
Slitage. K.Engman-skulptur med avslag / nagg.