GOLVVASER, 4 st, porslin,Tyskland, 1900-talets andra hälft.

393190. GOLVVASER, 4 st, porslin,Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Gula vasen, höjd 45 cm.
Beiga vasen, höjd 41 cm.
Turkosa vasen, höjd 41.
Gröna vasen, höjd 41 cm.

Bruksslitage, liten nagg på beiga vasen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gula vasen, höjd 45 cm.
Beiga vasen, höjd 41 cm.
Turkosa vasen, höjd 41.
Gröna vasen, höjd 41 cm.

Antal besök: 2 322