SKÅP, Nordiska Kompaniet, 1900-tal.

393178. SKÅP, Nordiska Kompaniet, 1900-tal.

Beslag i mässing.
Längd 60, bredd 41, höjd 74 cm.
Brickmärkt.

Bruksslitage. Smärre stötmärken/repor. Lås trögt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Beslag i mässing.
Brickmärkt.

Antal besök: 908