PAUL KEDELV. Skål, "Coquille", signerad samt daterad 1956, Flygfors glasbruk.

393167. PAUL KEDELV. Skål, "Coquille", signerad samt daterad 1956, Flygfors glasbruk.

Längd ca 19 cm.

Smärre repor.

Paul Kedelv (1917–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 19 cm.

Smärre repor.

Paul Kedelv (1917–1990)

Antal besök: 1 091