TAKLAMPA, Hans-Agne Jakobsson för AB Ellysett Markaryd.

393163. TAKLAMPA, Hans-Agne Jakobsson för AB Ellysett Markaryd.

Rund form. Stomme i trä. Diameter ca 45.

Bruksslitage. Skador på spånen. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 597