FASKINKNIV, J.Walén, Eskilstuna, 1800-tal.

39315. FASKINKNIV, J.Walén, Eskilstuna, 1800-tal.

Slida av läder och mässing. Längd ca 58, klinga 43 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 803