BOKHYLLA MED UNDERSKÅP, teak, 1960-tal.

3931330. BOKHYLLA MED UNDERSKÅP, teak, 1960-tal.

Underskåp med utdragbar skrivskiva.
Mått 120 x 40 x 72 cm.
Överskåp/bokhylledel, 120 x 26 x 97 cm.

Fläckar, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 120 x 40 x 72 cm.

Fläckar, slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 877