SYBORD, Karl-Johan 1800-talets mitt.

393119. SYBORD, Karl-Johan 1800-talets mitt.

Fackinredning under lock. 52 x 37, höjd 70 cm.

Sprickor, fanerbortfall, skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 821