TENNFÖREMÅL, bland annat Norge, 1900-tal.

393116. TENNFÖREMÅL, bland annat Norge, 1900-tal.

Sejdlar, snapsservis med mera.

Bruksslitage. Slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Slagmärken.

Antal besök: 684