VINGLAS på kvadratisk fot, 6 st olika, 1800-talets förra hälft.

393105. VINGLAS på kvadratisk fot, 6 st olika, 1800-talets förra hälft.

Slipad och etsad dekor. Höjd 11-11,5 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 2 012