SERVERINGSVAGN PÅ HJUL, 1900-talets mitt.

393102. SERVERINGSVAGN PÅ HJUL, 1900-talets mitt.

Längd 77 cm, bredd 52 cm, höjd 58 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 461