TENNFÖREMÅL, 5 delar, Holland, Sverige och Norge, 1900-tal.

393088. TENNFÖREMÅL, 5 delar, Holland, Sverige och Norge, 1900-tal.

Höjd ca. 13-40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 13-40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 750