CHARLES ROKA. Olja på duk, barnmotiv , signerad Roka.
393074. CHARLES ROKA. Olja på duk, barnmotiv , signerad Roka.
81 x 65 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
81 x 65 cm.
Herrljunga Auktionsverk
2 224