EMMA TOLL. Stilleben.

EMMA TOLL. Stilleben.
3930598. EMMA TOLL. Stilleben.

Olja på duk uppklistrad på pannå, 49,5 x 71 cm. Rammått, 60 x 80 cm. Signerad Emma Toll.

Ringa krackelyrer.

Tema

Kvinnliga konstnärer - Skapande under 150 år

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringa krackelyrer.

Tema

Antal besök: 639