OLLE BONNIER. FÄRGLITOGRAFI, signerad och numrerad 153/500.

393048. OLLE BONNIER. FÄRGLITOGRAFI, signerad och numrerad 153/500.

52x73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

52x73 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 896