ARMRING, 925 sterling silver, Roland Lantz Guld-& Silversmide, Stockholm, 1971. Vikt 55 gram.

393032. ARMRING, 925 sterling silver, Roland Lantz Guld-& Silversmide, Stockholm, 1971. Vikt 55 gram.

Genombruten dekor. Stämplad. Diameter ca 5 cm, bredd ca 3,5 - 4 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 217