RING, sk alliansring, 18k guld med diamanter, totalt ca 1.20 ct, vikt ca 6 gram, vikt 2000-tal.

393020. RING, sk alliansring, 18k guld med diamanter, totalt ca 1.20 ct, vikt ca 6 gram, vikt 2000-tal.

ca 16.5.

Bruksslitage. Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 16.5.

Bruksslitage. Gravyr.

Antal besök: 1 025