KAMERA, Rolleicord Synchro-Compur, Franke & Heidecke, 1900-talets mitt.

393018. KAMERA, Rolleicord Synchro-Compur, Franke & Heidecke, 1900-talets mitt.

Optik 1:3,2/75 resp 1:3,5/75.
Med skyddsfodral i läder.

Smärre ålders- och bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Optik 1:3,2/75 resp 1:3,5/75.
Med skyddsfodral i läder.

Ej funktionstestad.

Antal besök: 952