TEKANNA samt LOCKURNA, Kina, Kanton, 18/1900-tal.

39301. TEKANNA samt LOCKURNA, Kina, Kanton, 18/1900-tal.

Med dekor av figurscen samt trädgårdsmotiv. Höjd 17 - 22 cm.

Smärre nagg, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre nagg, bruksslitage.

Antal besök: 1 242