LITHOGRAPHIE "SOMMER". Tre kvinnliga nakenbilder. Signerad, inskriven & numrerad.

393005. LITHOGRAPHIE "SOMMER". Tre kvinnliga nakenbilder. Signerad, inskriven & numrerad.

Oidentifierad konstnär i Art Picasso; här arbetar omkring 1950/1960. Signerad, inskriven och numrerad 74/100 för hand. Arkstorlek ca.. 61 x 43 cm.

Blad lite brunad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blad lite brunad.

HannoVerum
Antal besök: 649