MATSALSBORD, teak, 1900-talets mitt.

392989. MATSALSBORD, teak, 1900-talets mitt.

2 iläggsskivor med bredd 33 cm samt bordets diameter 110, höjd 72.

Fläckar på skivan samt smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 821