VAS samt FIGURINER, 5 st, Bing & Gröndahl samt Royal Copenhagen.

39285. VAS samt FIGURINER, 5 st, Bing & Gröndahl samt Royal Copenhagen.

Porslin. Vas "Måsen", Bing & Gröndahl. Figuriner: Flicka gråter över spilld mjölk, flicka matar kossa, pojke dansar med flicka, pojke sittandes på sten samt en liten hund.

Nagg, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg, slitage.

Antal besök: 1 767