HANNA BRUNDIN. Landskapsmotiv, olja på duk.

392838. HANNA BRUNDIN. Landskapsmotiv, olja på duk.

75 x 88 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

75 x 88 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 203