PARTI BESTICK, DRINKSKEDAR mm, 1960-tal och äldre.

392806. PARTI BESTICK, DRINKSKEDAR mm, 1960-tal och äldre.

Istång Ystad Metall. Olika modeller och utförande.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 720