SKEPPSUR monterad i båtratt, Fischer-Precision, 1900-tal.

392787. SKEPPSUR monterad i båtratt, Fischer-Precision, 1900-tal.

Diameter 65 cm.

Bruksslitage.
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 65 cm.

Bruksslitage.
Ej genomgången.

Antal besök: 1 159