ASTRID BERGMAN TAUBE. Färglitografi, signerad och numrerad 58/260.

392747. ASTRID BERGMAN TAUBE. Färglitografi, signerad och numrerad 58/260.

"Se, här är den sköna sommaren som jag har lovat dig.".
Ca. 38x56 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 38x56 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 626