PORSLINSFÖREMÅL, 5 delar, orientaliska, 1900-tal.

392740. PORSLINSFÖREMÅL, 5 delar, orientaliska, 1900-tal.

Höjd 16 - 31 cm.
Skålens diameter 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 - 31 cm.
Skålens diameter 18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 895