SUNE BÄCKSTRÖM. Burk med lock , brons, 1930-tal.

3926699. SUNE BÄCKSTRÖM. Burk med lock , brons, 1930-tal.

Burk med lock. Höjd 11,5 cm totalt och 12 cm i ø.

Ringa bruksslitage.

Tema

Ett hem med historia

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringa bruksslitage.

Tema

Ett hem med historia

Antal besök: 1 155