ÖRHÄNGEN, 2 par, 8K vitguld samt silver.

392613. ÖRHÄNGEN, 2 par, 8K vitguld samt silver.

Örhängen i form av hänge med klo-monterad pärla i 8K vitguld
Snurrabussar stämplade F (Falköping) U9 (1970) KP S kattfot
Örhängen med skruvfattning i silver
Monterad med pärla
Snurrabussar stämplade R&H (Raag & Havam Ab, Stockholm) I9 (1959) S kattfot.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monterad med pärla

Bruksskick.

Antal besök: 1 035