JAHN AAMODT. Fåtölj, "Timeout Chair", Conform, 2000-tal, ek med grått tyg.

3926060. JAHN AAMODT. Fåtölj, "Timeout Chair", Conform, 2000-tal, ek med grått tyg.

Sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 684