SKÅP, EK, 1700-TAL.

SKÅP, EK, 1700-TAL.
3925642. SKÅP, EK, 1700-TAL.

med en stegad fronton ovanför tre välvda paneler och två skåpdörrar ovanför tre lådor med mässing svanhalshandtag ovanför två skåpdörrar, 178cm hög 129cm bred.

bra övergripande skick, allmänna märken och slitage.

Tema

The Glandford Winter Online Auction

Gör en kostnadsfri värdering!
3925642. SKÅP, EK, 1700-TAL.

Tema

Antal besök: 2 682