ARVID KNÖPPEL. Råbock. Med två originallitografier.

392500. ARVID KNÖPPEL. Råbock. Med två originallitografier.

Albert Bonniers förlag, Stockholm. 1941. 282, (3) sidor. Halvfranskt band. Bibliofilupplaga tryckt i 200 numrerade exemplar, varav detta är nr 74. Med två originallitografier av författaren, varav den ena signerad.

Arvid Knöppel (1892–1970)

Gör en kostnadsfri värdering!

Arvid Knöppel (1892–1970)

Antal besök: 964