DOSA, mässing, 1700/1800 tal.

DOSA, mässing, 1700/1800 tal.
39250. DOSA, mässing, 1700/1800 tal.

Dekor med akantusblad och figurscener.
Delvis förgylld.
Längd 12,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delvis förgylld.
Längd 12,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 105