STOL, modell 3105, "Myggan" Arne Jacobsen för Fritz Hansen, 1900-talets andra hälft.

39249. STOL, modell 3105, "Myggan" Arne Jacobsen för Fritz Hansen, 1900-talets andra hälft.

Teakfaner.

Bruksslitage, smärre fanerskador/spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teakfaner.

Antal besök: 4 405