TALLRIKAR, 2 st, Royal Copenhagen, Danmark.

392488. TALLRIKAR, 2 st, Royal Copenhagen, Danmark.

Föreställande kvinna och man i högbördig klädsel. Tillverkade 1957 samt 1964. Diameter 27 cm.

Mindre märken, repor, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 945