BÖCKER, 10 st. blommor och växter, 1900/2000-tal.

3924802. BÖCKER, 10 st. blommor och växter, 1900/2000-tal.

Böcker i urval: "Att plantera i trädgården", "Trädgårdar", "Perenner", "Stora boken om trädgård", "Stora boken om din trädgård", "Trädgården prydnadsträd och häckväxter", "Trädgården perenner", "Nordens Orkideér", "Vår flora i färg", "Blekinges Natur".

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 123