Hohnert design Onyx soffbord, 1960-tal.

3924448. Hohnert design Onyx soffbord, 1960-tal.

Löst placerad onyx stenplatta. Bas i mahognyfärg. träfaner.

ca H 47,5 cm, B 109,5 cm, D 109,5 cm.

Tecken på ålder och användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 644