TVÄTTKORG, trä/spån, 1900-tal.

3923567. TVÄTTKORG, trä/spån, 1900-tal.

Höjd 41 cm
Storlek 84 x 50 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 41 cm
Storlek 84 x 50 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 227