Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
FIGURINER, 2 st, underfångsglas, möjligen Murano, 1900-tal.
39233. FIGURINER, 2 st, underfångsglas, möjligen Murano, 1900-tal.
Höjd ca 43 cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 43 cm.
Obetydligt slitage.
Gomér & Andersson Linköping
548