MARC CHAGALL. Bok, "Chagall Lithographe III", 1969.

3922719. MARC CHAGALL. Bok, "Chagall Lithographe III", 1969.

2 originallitografier, omslaget och frontespisen
Charles Sorlier/Fernand Mourlot, Éditions André Sauret.
Ca 33 x 25 cm, ca 180 sidor.

Smärre bruksslitage.

Marc Chagall (1887–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 33 x 25 cm, ca 180 sidor.

Smärre bruksslitage.

Marc Chagall (1887–1985)

Antal besök: 246