KERSTIN WINBERG. "Mother". Olja på duk. A tergo signerad K Winberg och daterad 99.

39222. KERSTIN WINBERG. "Mother". Olja på duk. A tergo signerad K Winberg och daterad 99.

50x50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x50 cm.

Antal besök: 3 249