MEDICINSK LITTERATUR, illustrerade, 18/1900-tal.

392216. MEDICINSK LITTERATUR, illustrerade, 18/1900-tal.

"Dr. O. Schaeffer's Gynekologi". Looström & Komp:s Förlag1896.

"Svenska Farmakopén, Pharmacopea Svecia ED VIII"
P.A:Norstedt & Söner 1901.

"Helsovårds-Lexikon", Josef Ruff, Stockholm 1893.

Sidor gulnade. Pärmar med slitage/skador. Sidor ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

P.A:Norstedt & Söner 1901.

Antal besök: 680