3921706. UNBEKANNTE*R KÜNSTLER*IN. Utan titel (3).
Okänd konstnär, namnlös, akvarell på papper, signerad, ca. 49 x 36 cm/ca. 35 x 47 cm, inramad bakom glas och passepartout, med ram ca. 73 x 57 cm/ca. 61,5 x 71,5 cm (3).